top of page

P, 29. okt

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Energeetika kujundamise koolitus

Koolitusel saab õppida, kuidas kujundada oma energeetikat, et mõjutada enda atraktiivsust töövestlusel, kohtingul, peol, ettevõtluses, suhetes jne. Õpetan ka energeetikat vaigistama, et vabaneda soovimatust tähelepanust. Osalus 50€.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Energeetika kujundamise koolitus
Energeetika kujundamise koolitus

Aeg ja koht

29. okt 2023, 11:00 – 13:00 GMT +2

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 24 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

Koolituse hind 50 €

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal palun võta kaasa vahetussokid. Kui sul neid ei ole, siis saad kohapealt 1€ eest. 

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse (kui seda ei saanud, siis kirjutage kanaldused@gmail.com). Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% ulatuses 25 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page