top of page

P, 23. veebr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Eluenergia taastamine * *

Koondame tagasi kokku kõik oma hingeosad igalt poolt, kus need on laiali. Võimendame oma keha vibratsiooni ja elujõudu ning võtame tagasi kogu tühiselt raisatud eluenergia. Osaluspanus 20 eurot

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Eluenergia taastamine  * *
Eluenergia taastamine  * *

Aeg ja koht

23. veebr 2020, 13:15 – 14:45

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

Räägime sellest, kuhu ja kuidas elujõud kaob. 

Koondame tagasi kokku kõik oma hingeosad igalt poolt, kus need on laiali. Võimendame oma keha vibratsiooni ja elujõudu ning võtame tagasi kogu tühiselt raisatud eluenergia. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane minut kukub sündmusele eelneval (laupäeval) päeval kell 12.00.

 

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page