top of page

P, 01. okt

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Edu loomise praktika

Praktikas keskendume edu loomisele ja selle esile kutsumisele. Kasutame tehnikaid edu teadvusesse astumiseks. Õpime tegema ennast edu energiale nähtavaks ja võimalustele kättesaadavaks. Osalemistasu 25 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Edu loomise praktika
Edu loomise praktika

Aeg ja koht

01. okt 2023, 11:00 – 12:30 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 24 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 25 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal palume kaasa võta paljaste varvaste otsa vahetussokid, et hoida hügieeni kohas, kust käib läbi palju rahvast. 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 25 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page