top of page

P, 30. apr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Edu elujoone loeng ja praktika

Jagan mõtteid ja praktilisi töövõtteid, kuidas koondada ennast positiivsele elujoonele, kus kogeda sündmusi läbi sünkroonsuste ja loovate lahenduste. Elukvaliteet algab meie otsustest ja sõltub valikutest. Eesmärk on otsus ja õige häälestus juba valik. Osalemistasu 25 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Edu elujoone loeng ja praktika
Edu elujoone loeng ja praktika

Aeg ja koht

30. apr 2023, 18:00 – 19:30 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Sündmusest

NB! NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

Osalustasu 25 eurot.

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse (kui seda ei saanud, siis kirjutage kanaldused@gmail.com). Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 18.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 25 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page