top of page

N, 16. mai

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

DNA kujundamise praktika (NELJAPÄEV!)

Töö DNAga. Geneetika ümber kodeerimine. Alternatiivsete geenivormide aktiveerimine, et avada peidus olevaid teadmisi ja varjatud intelligentsi. Osalemistasu 25 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
DNA kujundamise praktika  (NELJAPÄEV!)
DNA kujundamise praktika  (NELJAPÄEV!)

Aeg ja koht

16. mai 2024, 18:00 – 19:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava koolituse. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatava koolituse peavad uute teadmiste värskendamiseks läbima ka need osalejad, kellel on rohkem kui 24 kuud Stuudio põhipraktikatest vahele jäänud.

 

Osalustasu 25 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 25 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page