top of page

R, 13. märts

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Auravälja tervendus * * * REEDEL KELL 12.00

Vertikaalpraktikas tervendame ja võimendame oma biovälja. Mida terviklikum ja võimsam on inimese peenkehade süsteem seda enam on ta kaitstud välistele mõjutustele ja manipulatsioonidele. Kasutame mõnda kehavälist tšakrat. Osalemistasu 20 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Auravälja tervendus * * * REEDEL KELL 12.00
Auravälja tervendus * * * REEDEL KELL 12.00

Aeg ja koht

13. märts 2020, 12:00 – 13:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

 

Auravälja eest hoolitsemine on sama oluline kui hommikune hammaste pesu, duši all käimine või puhaste riiete kandmine. Auravälja tugevusest sõltub meie seisund ja otsene elukvaliteet. Aura on nagu nähtamatu rõivastus, mida inimene kannab. 

Kui auraväli on ilus ja terve ning istub meile hästi, siis tunneme ennast enesekindlalt, kaunilt ja võimekalt. 

Kui auraväli on katki, räsitud, auklik ja kulunud, siis pääsevad välised mõjutajad läbi biovälja meieni (nagu kannaks katkist vihmamantlit või tuulejopet, mille sees on meil märg ja külm). 

Inimese otsene edu, karisma ja enesekindlus sõltuvad tema auravälja kvaliteedist. Mida terviklikum ja võimsam on inimese peenkehade süsteem seda enam ollakse kaitstud teguritele, mis püüavad meie elu madalseisu veeretada. 

Praktikas kasutame abivahenditena dopingu energiat läbi kehaväliste varjatud tšakrate, mistõttu tuleb kasuks kui oled läbi lugenud "Täheinimeste" raamatu. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada kinnitusega samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg oma plaani muudatustest teada anda on neljapäeval 12. märts kell 18.00.

 

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Tasumine

 • online meditatsioon

  kkkk

  1,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page