top of page

K, 02. sept

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Auravälja tervendus * *

Vertikaalpraktikas tervendame ja võimendame oma biovälja. Mida terviklikum ja võimsam on inimese peenkehade süsteem seda enam on ta kaitstud välistele mõjutustele ja manipulatsioonidele. Osalustasu 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Auravälja tervendus * *
Auravälja tervendus * *

Aeg ja koht

02. sept 2020, 18:00 – 19:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. 

Auravälja eest hoolitsemine on sama oluline kui hommikune hammaste pesu, duši all käimine või puhaste riiete kandmine. Auravälja tugevusest sõltub meie seisund ja otsene elukvaliteet. Aura on nagu nähtamatu rõivastus, mida inimene kannab. 

Kui auraväli on ilus ja terve ning istub meile hästi, siis tunneme ennast enesekindlalt, kaunilt ja võimekalt. 

Kui auraväli on katki, räsitud, auklik ja kulunud, siis pääsevad välised mõjutajad läbi biovälja meieni (nagu kannaks katkist vihmamantlit või tuulejopet, mille sees on meil märg ja külm). 

Inimese otsene edu, karisma ja enesekindlus sõltuvad tema auravälja kvaliteedist. Mida terviklikum ja võimsam on inimese peenkehade süsteem seda enam ollakse kaitstud teguritele, mis püüavad meie elu madalseisu veeretada. 

Osalustasu 20 eurot. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal palun võta paljaste jalgade otsa kaasa vahetussokid (vajadusel saab neid kohapeal 1 euroga). 

Meditatsioon toimub vastavalt piirangutele ja võimalustele toolidel (pleede ja patju ei kasuta, soovi korral võta enda oma kaasa). 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page