top of page

K, 15. jaan

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Auravälja tervendus * *

Vertikaalpraktikas tervendame ja võimendame oma biovälja. Mida terviklikum ja võimsam on inimese peenkehade süsteem seda enam on ta kaitstud välistele mõjutustele ja manipulatsioonidele. Teeme tööd kehaväliste varjatud tšakratega. Osalustasu 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Auravälja tervendus * *
Auravälja tervendus * *

Aeg ja koht

15. jaan 2020, 18:00 – 19:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. 

Auravälja eest hoolitsemine on sama oluline kui hommikune hammaste pesu, duši all käimine või puhaste riiete kandmine. Auravälja tugevusest sõltub meie seisund ja otsene elukvaliteet. Aura on nagu nähtamatu rõivastus, mida inimene kannab. 

Kui auraväli on ilus ja terve ning istub meile hästi, siis tunneme ennast enesekindlalt, kaunilt ja võimekalt. 

Kui auraväli on katki, räsitud, auklik ja kulunud, siis pääsevad välised mõjutajad läbi biovälja meieni (nagu kannaks katkist vihmamantlit või tuulejopet, mille sees on meil märg ja külm). 

Inimese otsene edu, karisma ja enesekindlus sõltuvad tema auravälja kvaliteedist. Mida terviklikum ja võimsam on inimese peenkehade süsteem seda enam ollakse kaitstud teguritele, mis püüavad meie elu madalseisu veeretada. 

Praktikas kasutame abivahenditena dopingu energiat läbi kehaväliste varjatud tšakrate, mistõttu tuleb kasuks kui oled läbi lugenud "Täheinimeste" raamatu. 

Osalustasu 20 eurot. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK

või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page