top of page

P, 16. veebr

|

DEVI REIKISTUUDIO

Armastuse praktika * * TARTUS!

Vertikaalpraktikas töötame erinevatel tasanditel armastuse energiaga. Sellel korral keskendume enda väärtustamise ja armastamise teemadele. Õpime iseendale andma kõike seda, mida me teistelt ootame. Osalemistasu 20 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Armastuse praktika  * *  TARTUS!
Armastuse praktika  * *  TARTUS!

Aeg ja koht

16. veebr 2020, 13:45 – 15:15

DEVI REIKISTUUDIO, Pikk 12b, 51009 Tartu, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

ASUKOHT TARTU!

PIKK 12B, DEVI REIKISTUUDIO

 

Vertikaalpraktikas töötame erinevatel tasanditel armastuse energiaga. Sellel korral keskendume enda väärtustamise ja enese armastamise teemadele. Õpime iseendale andma kõike seda, mida me teistelt ootame. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada kinnitus e-kirjale vastates. Viimane aeg oma plaanimuudatustest teada anda on reedel 14.veebruaril kell 18.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

 

Share This Event

bottom of page