P, 09. veebr | Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Armastuse praktika * *

Vertikaalpraktikas töötame erinevatel tasanditel armastuse energiaga. Sellel korral keskendume enda väärtustamise ja armastamise teemadele. Õpime iseendale andma kõike seda, mida me teistelt ootame. Osalemistasu 20 €
Kohad ja ootenimekiri täis!
Armastuse praktika  * *

Aeg ja koht

09. veebr 2020 13:15 – 14:45
Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

 

Vertikaalpraktikas töötame erinevatel tasanditel armastuse energiaga. Sellel korral keskendume enda väärtustamise ja enese armastamise teemadele. Õpime iseendale andma kõike seda, mida me teistelt ootame. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 12.00.

 

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Kohad ja ootenimekiri täis!

Share This Event